podsumowanie miesiąca wrzesień 2016Rany! Nawet nie wiem kiedy ten miesiąc zleciał! Mój syn skończył 7 lat, zaczął chodzić do szkoły.  Ja zdałam teorię na prawko, przyszła jesień a ja nadal nie wiem dlaczego ten czas mi tak ucieka!Podsumowanie tego miesiąca będzie krótkie. Nie miałam czasu ani pomysłu co oglądać i co ze sobą robić. 


Muzyka


JMSN - Most Of All, tego kawałka słucham ostatnio namiętnie! Nieco dołującym kawałkiem okazał się Estragon & Palmer Eldritch -To oślepiające nieobecne światło.  A jakie piosenki za Wami chodziły? Filmy i seriale

Obejrzałam piątą część Epoki lodowcowej i jestem rozczarowana. Jak dla mnie jest słaba. Nie liczyłam na wiele, bo części już jest jak na moje oko za dużo i ta nie miała prawa wypalić. Za to po dawkę motywacji sięgnęłam do filmu "Burleska". Cher i cudowna Christina Aguilera, do tego dość banalna historia o utalentowanej dziewczynie, która pochodzi z jakiejś dziury, ale zostaje sławna. Ale co najpiękniejsze jest w tym filmie to stroje i muzyka. Poezja. Uwielbiam wracać do tego filmu, właśnie dla tych widoków!Aplikacje

Baza pytań 360 - dostępna na telefon i  komputer, aplikacja dla tych, którzy chcą zdać prawko. Te same pytania co na teście, wyjaśnienia, filmiki, wszystko pod ręką! Szczerze polecam! 


Cytaty


Dziś facebook przypomniał mi o tym cytacie więc musiał się pojawić kolejny raz na moim blogu:

"[...] doświadczona życiem kobieta, odwróciła się i powiedziała: „będziesz miała tę swoją urodę jeszcze jakieś dziesięć lat, a potem ci charakter na gębę wylezie, więc dbaj lepiej o charakter, reszta zrobi się sama”."“(...) Nie czuję ciepła jesiennych, dobrych promieni, nie słyszę śmiechu szczęśliwych dziewcząt. Siedzę sama, przyjacielu, w pustym pokoju i boli mnie każda myśl.”
~ Halina Poświatowska


Trochę wstyd, że ten miesiąc taki skromny, ale mam nadzieję, że w październiku będzie się działo i , że znów będę miała się czym z Wami podzielić! 
Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...