podsumowanie miesiąca wrzesień 2016Rany! Nawet nie wiem kiedy ten miesiąc zleciał! Mój syn skończył 7 lat, zaczął chodzić do szkoły.  Ja zdałam teorię na prawko, przyszła jesień a ja nadal nie wiem dlaczego ten czas mi tak ucieka!Podsumowanie tego miesiąca będzie krótkie. Nie miałam czasu ani pomysłu co oglądać i co ze sobą robić. 


Muzyka


JMSN - Most Of All, tego kawałka słucham ostatnio namiętnie! Nieco dołującym kawałkiem okazał się Estragon & Palmer Eldritch -To oślepiające nieobecne światło.  A jakie piosenki za Wami chodziły? Filmy i seriale

Obejrzałam piątą część Epoki lodowcowej i jestem rozczarowana. Jak dla mnie jest słaba. Nie liczyłam na wiele, bo części już jest jak na moje oko za dużo i ta nie miała prawa wypalić. Za to po dawkę motywacji sięgnęłam do filmu "Burleska". Cher i cudowna Christina Aguilera, do tego dość banalna historia o utalentowanej dziewczynie, która pochodzi z jakiejś dziury, ale zostaje sławna. Ale co najpiękniejsze jest w tym filmie to stroje i muzyka. Poezja. Uwielbiam wracać do tego filmu, właśnie dla tych widoków!Aplikacje

Baza pytań 360 - dostępna na telefon i  komputer, aplikacja dla tych, którzy chcą zdać prawko. Te same pytania co na teście, wyjaśnienia, filmiki, wszystko pod ręką! Szczerze polecam! 


Cytaty


Dziś facebook przypomniał mi o tym cytacie więc musiał się pojawić kolejny raz na moim blogu:

"[...] doświadczona życiem kobieta, odwróciła się i powiedziała: „będziesz miała tę swoją urodę jeszcze jakieś dziesięć lat, a potem ci charakter na gębę wylezie, więc dbaj lepiej o charakter, reszta zrobi się sama”."“(...) Nie czuję ciepła jesiennych, dobrych promieni, nie słyszę śmiechu szczęśliwych dziewcząt. Siedzę sama, przyjacielu, w pustym pokoju i boli mnie każda myśl.”
~ Halina Poświatowska


Trochę wstyd, że ten miesiąc taki skromny, ale mam nadzieję, że w październiku będzie się działo i , że znów będę miała się czym z Wami podzielić! 

Komentarze

 1. Bardzo lubię ten film "Burleska", uwielbiam muzykę oraz fabułę :) Trzymaj się cieplutko Doluś :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja obejrzałam tylko pierwszą część Epoki Lodowcowej :) potem to już nie miało dla mnie sensu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od trzeciej i dalej to już jest nuda. Naciągane wszystko na maksa...

   Usuń
 3. Co do Epoki lodowcowej, mam podobnie - każda kolejna część jest mega słaba, podobnie jak wersja kinowa "Pingwinów z Madagaskaru". Muzycznie się otworzyłam, bo nie znałam tej nutki, a dla ciebie też coś mam, chyba że znasz :)

  https://www.youtube.com/watch?v=KitcvxK9bzU


  Pierwszy cytat znam i lubię, a drugi chyba traktuje o depresji?

  OdpowiedzUsuń
 4. Też mam wrażenie, że jest o depresji. Co do piosenki nie znam. Ale jest piękna!

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

Koniec bloga...

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...