Złamane serce mężczyzny.Cierpienie to najlepsza inspiracja - niestety. Zebrałam kilka pięknych cytatów opisujących ból złamanego serca. Męskiego serca...

"Nie dzwonisz, nie piszesz, nie rozmawiasz z nią, koniec. Jeśli wiesz, że jest na imprezie albo w barze, nie idziesz tam. Mnie to zajęło jakiś rok. Szczęściarze wychodzą z tego w 2 tygodnie, 2 miesiące, 2 dni. Myślałem, że zawsze na jej widok będzie mnie skręcało, będę zazdrosny o jej nowego, ale nie. Przeszło mi. Jesienią spadły liście, zimą śnieg, (...) Minęło."
Xavier Dolan"Przez rok cierpiałem na jakąś chorobę mózgową, a zdawało mi się, że jestem zakochany."
Bolesław Prus"Może ktoś na nią czeka w domu. Może jest z kimś po prostu umówiona. Może pójdzie dziś z kimś do łóżka.
Nie wiem.
Nie chcę wiedzieć.
Skasowałem jej numer ale wciąż znam go na pamięć."
Jakub Żulczyk"Patrzę na nasze zdjęcie na tapecie mojego laptopa. Patrzę i czuję strach. Boję się, że już nigdy nie będzie tak jak tamtej nocy, gdy tańczyliśmy wśród wielu ludzi w taniej dyskotece. Tamtej nocy, czuliśmy że wszystko jest możliwe, że cały świat jest nasz. Żadnych przeszkód. Tylko Ty i Ja. Teraz wiem, że nie wszystko jest takie proste jak się wydawało. Alkohol zamieszał nam w głowach, założył różowe okulary. Teraz, jestem Ja- bez Ciebie, nie ma nas. W sumie, to chyba nigdy nie było nas. Zawsze byłam Ja i moje marzenia o Tobie."
- Zła Kobieta
Piękne, prawda? Znacie jeszcze jakieś cytaty, zostawcie w komentarzach!
Komentarze

 1. Mężczyźni rzadko przyznają się do złamanego serca :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, to fakt. Ale są wyjątki :)

   Usuń
 2. Z męskich cytatów pewnie można by było szukać w książkach L.Wiśniewskiego. Ale ja chyba najbardziej uwielbiam ten cytat, choć kobiecy:
  -Maria Pawlikowska-Jasnorzewska

  Nie widziałam cię już od miesiąca.
  I nic. Jes­tem może bledsza,
  Trochę śpiąca, trochę bar­dziej milcząca,
  Lecz wi­dać można żyć bez po­wiet­rza.

  OdpowiedzUsuń
 3. Też bardzo lubię ten cytat :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Zaklęcia będzie praca dla każdego rodzaju romantycznego związku, czy hetero, homo, albo biseksualny. Pieniądze czar, Bez względu na sytuacje, to mogę Ci pomóc! Wszystko czary są w 100% bezpieczne! Szybkie i wydajne wyniki! Wszystkie czary rzucone w ciągu 24 godziny! Oferuję również poufne rzucania zaklęć Services. Pierwsze Twoje czary cast dzisiaj! Email OWOODODOSPELLCASTER04@GMAiL.COM lub WhatsApp +2349052571784

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

Koniec bloga...

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...