Inspiracje z You Tube - hit czy kit? #1 włosyPostanowiłam wprowadzić nową serię na blogu, mam nadzieję, że Wam się spodoba. 
W pierwszym poście tego typu chciałam przedstawić Wam kilka rzeczy znalezionych właśnie na You Tube, które miały być świetne dla naszych włosów. Kupiłam, przetestowałam i powiem czy okazały się hitami czy kitami...Często przeglądam YT, szukając tam inspiracji. Dlatego gdy coś wpadnie mi w oko, lubię sama sprawdzić czy to zadziała również u mnie. Dziś 3 rzeczy, które przetestowałam na swoich włosach.
Suchy szampon Batiste - zdecydowany hit, nie zawsze mam czas by umyć włosy, ten szampon przychodzi z pomocą kilka psiknięć lekko go wmasować i włosy nie są takie straszne. Nawet moja rodzicielka zapałała miłością do niego.
Moja ocena 10/10


źródło: urodomania.com

Gumki Invisibooble - kit, masa pochlebnych recenzji. Tak chwalili, że włosów nie wyrywa, że świetnie podtrzymuje włosy, taka cool. Cena jakieś 5zł za jedną, wypróbowałam specjalnie oryginalną, włosy i tak wyrywała, wcale dobrze nie trzymała.
Moja ocena 1/10
źródło: urodomania.com

Szczotka Tangele Teezer - hit hitów! Mój ulubieniec, moja miłość... Nie dziwię się, że tyle osób ją poleca. Nie wyrywa włosów, ułatwia rozczesywanie, jest dla mnie idealna!Nawet moja mama stwierdziła, że to fajna szczotka. Nie zamienię jej na żadną inną!
Moja ocena 10/10

Czy sprawdzałyście którąś z tych rzeczy? Sprawdziły się u Was, co o nich sądzicie? Może macie inne gadżety warte uwagi?

Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...