Nie rozumiesz mnie, to spierdalaj...Nie ma sensu tracić czasu na znajomości, które nie są nic warte. Jeśli ktoś mnie nie docenia, nie zauważa mojej wyjątkowości, nie rozumie mnie i nawet nie próbuje zrozumieć dlaczego podejmuję takie decyzje, a nie inne. To nie ma  nawet po co, ze sobą gadać.
Każdy z nas jest wyjątkowy, każdy ma za sobą jakąś drogę. Tak samo jest ze mną, jeśli nie znasz mnie i przeszkadza Ci coś we mnie na samym starcie, to nie podchodź. Zmieniać się dla Ciebie nie będę.

Mam prawo wyboru, moje ciało należy do mnie i mogę robić z nim co chcę, takie prawo ma każdy z nas. Więc nie wiem dlaczego tak wiele ludzi uwielbia wyrażać swoje zdanie? Skoro ktoś czuje się dobrze tak jak wygląda to super no nie, o to chyba chodzi? Po jaką cholerę ktoś zwraca uwagę, że to czy tamto. Jeśli sam nie masz odwagi czegoś robić to podziwiaj tych, którzy zdobyli się na odwagę i idą swoją drogą, i mają jakiś pomysł na siebie.


A jeśli nie stać Cię na wyrażanie się pozytywnie to milcz. Zamknij się w domu i nie wychodź...
Patrz zawsze na swoje życie, a nie czyjeś, bo im więcej pierdolisz o innych tym więcej osób zauważa jaki masz burdel u siebie...

Wszystko wraca, karma prędzej czy później cię dopadnie i pokaże ci co zrobiłeś.
Da poczuć ci jak ktoś się czuł gdy ty robiłeś mu to co niemiłe. I jeśli robisz wszystko by ktoś stracił dobre imię, szacunek innych i znajomych to karma tak zagra, że w końcu sam/sama zostaniesz.

Ludzie odwracają się od siebie zbyt łatwo, nikt na to lekarstwa nie wymyślił. Więc jeśli ty nie szanujesz innych nie licz na szacunek...


Wszystko do nas wraca!

"wszystko do nas wraca, wszyscy robimy błędylecz gdy je powtarzasz, nie masz prawa nawet do pretensjiobracasz koło karmy, używaj wyobraźniwiele cudzych ran odczujesz na własnym cielewszystko do nas wraca, siejmy dobre ziarnozamiast ciągle moczyć przyszłość swoją ignorancjąpo co nam to? po co nam to? po co nam to? po co nam to?"


Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...