Cytaty #5Czas na kolejne spotkanie z cytatami. To już 5, widzę, że coraz bardziej je lubicie! Strasznie mnie to cieszy. Może Wy macie jakieś ciekawe cytaty, koniecznie o nich napiszcie!
"Uważaj na znajomości, które zaczynają się od głowy. O tych zapoczątkowanych fascynacją seksualną można szybko zapomnieć. O tych, które zaczynają się od rozmów, wymiany myśli i emocji, możesz nigdy nie zapomnieć."
Magdalena Witkiewicz


“Najtrudniej usiąść i wysłuchać. Słuchać, jak ktoś mówi „boję się”. Gotowość do prawdziwej rozmowy to gotowość usłyszenia o takich lękach, które są również moimi lękami. ”
 Małgorzata Halber

"To byłoby już największe nieszczęście. Żeby ktoś, kogo się postanowiło nienawidzić, okazał się nagle miły".
Jane Austen


''Żebym ja potrafił mówić tak, jak myślę.''
Denis Diderot


„To bardzo dziwne, ale naprawdę można kochać kogoś przez całe życie. Niezależnie od tego, jak daleko znajduje się ukochana osoba, jej wspomnienie zawsze nosi się w sercu.”
Santa Montefiore


"Trzeba być świadomym, że w pewnym momencie niektóre rzeczy mają prawo się po prostu skończyć."
Marcin Świetlicki


"Jeśli kogoś kochasz, powiedz to. Nawet jeśli boisz się, że to nie właściwe, nawet jeśli boisz się, że wywoła to problemy. Nawet jeśli boisz się, że przewróci to twoje życie do góry nogami. Powiedz to, powiedz jak najgłośniej. A potem idź za ciosem".
Mark Sloan

"Pewnego dnia znowu spotkasz kogoś niezwykłego. Ludziom, którzy już raz kochali, zazwyczaj to się zdarza. Taką mają naturę."
Nicholas Sparks

„Czasami musisz zniknąć. Odwrócić się na pięcie i zobaczyć świat bez niektórych osób. Jeśli ktoś Cię nie docenia, nie stój obok, nie uśmiechaj się jak w taniej produkcji i nie połykaj tłumionych łez, po prostu odejdź. Daj temu komuś szansę na zobaczenie życia bez Ciebie, bez Twojego śmiechu, humorków i ciągłych rozmów. Nabierz szacunku do samego siebie, nie pojaw się w tym samym miejscu co zawsze. Daj komuś szansę zatęsknić i pomyśleć, że lepiej umrzeć niż istnieć osobno.”"Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju. Piosence, na którą wtedy nie zwracało się nawet uwagi, i miejscu, którego woń była kiedyś ledwo wyczuwalna."
Emily Giffin

„Znaleźć człowieka, z którym można porozmawiać nie wysłuchując banałów, konowałów, idiotyzmów cwaniackich, łgarstw, fałszywych zapewnień, tanich sprośności lub specjalistycznych bełkotów "fachowca", dla którego branżowe wykształcenie plus umiejętność trzymania widelca jest całą jego kulturą, kogoś bez płaskostopia mózgowego i bez lizusowskiej mentalności - to znaleźć skarb.”
Waldemar Łysiak"Byłam wściekła na siebie za własną głupotę i zastanawiałam się, jakim cudem, na litość boską, wyhodowałam w sobie przywiązanie do mężczyzny, który odpychał mnie z taką determinacją".
Chloe Neill
Który z cytatów szczególnie przypadł Wam do gustu?Komentarze

 1. Przepiękne cytaty. Nawet nie wiem, który najbardziej mi się podoba. Wszystkie, ale napewno ten o przestaniu czekać zapamiętam na dłużej, bo tak bez sensu jest przez całe życie czekać zamiast żyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety czasem czekamy, a potem żałujemy trzeba działać :)

   Usuń
 2. Dola, chociaż nie wiem, jak to robisz, to każdorazowo wybierasz moje ulubione cytaty... :*

  OdpowiedzUsuń
 3. Dolu, dziękuję Ci za te cytaty :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne cytaty, ale moje serce skradł tekst Anny Dymnej :)
  Pozdrawiam,
  Mara.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest bardzo mądry :) też skradł moje serce :)

   Usuń
 5. Miła moja tyle pięknych słów, że aż trudno się zdecydować na jeden, ale jako romantyczka skusze się na ten o pragnieniu "męskiej duszy" nie ciała...Piękne i myślę, że dziś twój post powędruje wprost do mojego dzienniczka cytatów - powiem więcej wykorzystam kilka na dedykacje w książkach - uwielbiam pisać dedykacje bliskim ludziom, też tak masz ?:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj tak uwielbiam :) czasem próbuje sama coś ułożyć, ale cytaty są wybawieniem :)

   Usuń
 6. Ten o potrzebie kobiety dotyczącej męskiego ciała i duszy. Muszę zapisać i wykorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 7. Zdecydowanie Keller :) PODOBA MI SIE BARDZO :) - pożyczam :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pożyczaj, pożyczaj <3 niech motywuje też innych :*

   Usuń
 8. ''Żebym ja potrafił mówić tak, jak myślę.'' - chyba sobie nad łóżkiem napiszę ;-) Ja mam masę "ulubionych" z "S@motność w sieci".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. :) a muszę sobie przypomnieć jakieś cytaty :)

   Usuń
 9. Uwielbiam te Twoje wpisy z cytatami ;)

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam tą serię, kiedy wyszukujesz najcudowniejsze cytaty :)

  OdpowiedzUsuń
 11. ''Żebym ja potrafił mówić tak, jak myślę.'' - hahaha, genialny cytat! Też tak mam!
  Ten o jesieni też jest świetny!

  OdpowiedzUsuń
 12. Najbardziej podoba mi się ten od Marka Sloana. Czytając go przypomniałem sobie chwilę w której zapytałem Dominikę, czy zostanie moją dziewczyną. No, to tyle, bo takich uczuć nie da się opisać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pozdrawiam Twoją dziewczynę, a moją imienniczkę :)

   Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty

Koniec bloga...

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...