Warto przyjaźnić się z facetem...


Odkąd pamiętam zawsze lepiej dogadywałam się z facetami. Uważam, że faceci są lepszymi przyjaciółmi niż kobiety.

O to zalety przyjaźni z mężczyzną:

1. Nie obrazi się
 Facet nie "baba" nie obrazi się o byle co, więc można z nim się śmiało droczyć. Czasem rzucisz coś głupiego i koleżanka nagle strzela focha... Więc taka relacja jest mniej skomplikowana. A nawet zabawniejsza. I jak przekroczysz granicę mężczyzna powie o tym wprost, koleżanka jedynie pośle ci wrogie spojrzenie i nigdy nie dowiesz się co zrobiłaś nie tak.

2. Pomoże zrozumieć
Dzięki przyjaźni z facetem można dowiedzieć się więcej o facetach i ich zrozumieć. Dowiesz się co drażni facetów, na co tak naprawdę zwracają uwagę. To naprawdę przydatne, bo potem nie popełniasz błędów gdy znajdziesz tego jedynego.

3. Będzie szczery
 Facet nie będzie konkurował z tobą, bo po co? Więc jego rady zawsze będą szczere, w przypadku kobiet zawsze miałam wątpliwość, czy to co mówi naprawdę jest szczere. Jak wiadomo kobiety są zazdrośnicami i tak pewnego dnia straciłam piękne włosy.

4. Nie dobije Cię
 Zapewniają komfort psychiczny, bo gdy masz kłopot koleżanki zawsze muszą znać szczegóły, a potem działają, że czujesz się jakby chciały cię dobić, wypytują się, każą płakać. A facet? Klepnie Cię w plecy i rzuci "stara co się przejmujesz?" od razu wybuchasz śmiechem. I już jest lepiej. Niczego nie komplikują.

5. Nie jest na diecie
 Facet nie powie Ci za każdym razem gdy upieczesz ciasto, że jest na diecie, z ochotą zje i jeszcze pochwali wypiek, a koleżanka będzie narzekać, że kusisz, że chcesz by przytyła, że będzie musiała się odchudzać... Aż odbiera przyjemność z pieczenia...

6. Jest silny
 Mężczyźni są silniejsi. Czasem męska pomoc jest niezastąpiona, zwłaszcza gdy trzeba coś skręcić,  naprawić lub przestawić szafę. Koleżanka tu nie pomoże ;) I to facet uświadomi cię, że istnieje coś takiego jak rozmiar wentyla w rowerze i, że nie każda dętka będzie pasować...

7. Obroni
 Przy mężczyźnie można czuć się bezpieczniej, kumpel zawsze stanie w Twojej obronie, nawet jeśli ktoś Cię obrazi, a koleżanka będzie stać i głupio się uśmiechać po czym powie ci byś się nie przejmowała.

8. Nauczy
 No i jeden z najważniejszych plusów... Nie będzie cię ciągał na zakupy, w zamian za to nauczy cię kilku przydatnych rzeczy, które są niezbędne do bycia samodzielną kobietą, pokaże jak radzić sobie w pewnych sytuacjach ;)

A Waszym zdaniem przyjaźń między kobietą i mężczyzną jest możliwa?Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...