Spotkanie z cytatami...
Dziś przychodzę do Was z porcją nowych cytatów. 
mam nadzieję, że znajdzie każdy coś dla siebie. "W dzieciństwie niczego się nie bała, później - wszystkiego. Zwłaszcza życia."
Agnieszka Osiecka„Są takie chwile, w których człowiek przytuliłby się nawet do jeża".
Józef Bułatowicz"Najpiękniejszy dar to przebaczenie. Tam, gdzie nie chce się przebaczyć od razu powstaje mur. Od muru zaś zaczyna się więzienie."
Phil Bosmans„Nie ma nic bardziej tragicznego niż żebranie o gest, o uśmiech od ukochanej Istoty. Przy tej tragiczności blednie wielka inna tragiczność, tragiczność cielesnego kalectwa, tragiczność duchowego kalectwa... wielka tragiczność blednie przy tragiczności żebrania o miłość.” 
Edward Stachura"Zrobiła więc najtrudniejszą rzecz w swoim życiu: odwróciła się, wyszła i zamknęła za sobą drzwi."  F. Flagg "Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach." 
M. Angelou“Francuzka, Angielka czy Algierka smuci się, gdy jej coś dolega, facet ją rzuci, ona rzuci faceta, złamie się jej obcas, paznokieć. My, Słowianki, smucimy się znacznie bardziej poważnie i z dużo ważniejszych powodów, na przykład z braku powodu.” 
Amelie Sobczak-Sabre
„Kiedyś grzech był seksi, ale teraz, gdy grzeszą wszyscy, seksowna jest czystość.”
- Piotr Adamczyk
“Jesteś bardzo wiele warta. Gdyby nie to, że trzeba Ci to czasem przypominać, potrafiłabyś być szczęśliwa, bez względu na gówno jakie Cię otacza".
Jonasz Kofta
"Najgorsze, co może uczynić człowiek to nadinterpretacja. Nadinterpretacja kilku chwil uniesienia, momentu, w którym krew ruszyła jakby szybciej na jej widok. Nadinterpretacja jej słowa, gestu, spojrzenia. Nadinterpretacja uczuć. Nadinterpretacja serca".
Mikołaj Bajorek

"Trudno przebaczyć komuś, kto nie ma sobie nic do zarzucenia. Ludzie nie umieją przełknąć krzywdy, za którą nikt nie przeprasza, więc próbują oddać ją temu, od kogo przyszła. Jeśli gniew jest duży, oddadzą każdemu, kto się nawinie. A jeśli to gniew bezsilny, zamieni się w nienawiść. Ciężar nienawiści dźwigają potem na własnych plecach, póki nie stracą sił".
Magdalena Tulli 

“Najgorsze są pogodne niedziele... - pomyślał bez siły do walki - puste, piękne, słoneczne niedzielne poranki, wiosenne i letnie, kiedy nie ma z kim pójść w aleję ani na plażę.”
Leopold Tyrmand

"To nie ty wyb­rałeś so­bie czas, w którym żyjesz. Może wo­lałbyś kiedy in­dziej, gdzie in­dziej, wy­god­nie, spo­koj­nie, przy­jem­nie, z ko­cykiem na ko­lanach, przy ko­min­ku, przed te­lewi­zor­kiem, z ka­wusią w ręce, z książką na ko­lanach, w ciepłych bam­boszach, zacho­wując in­tymność i kameralność. Ale Bóg wyb­rał ci ten właśnie czas i to właśnie miej­sce. I nie ura­tujesz się w za­ciszy twe­go do­mu - jeżeli tyl­ko chcesz być uczci­wy. Wy­wieje cię wiatr wy­darzeń. I mu­sisz so­bie od­po­wie­dzieć na py­tania o sens życia i śmier­ci. Ale nie narze­kaj. Nig­dy nie było łat­wych czasów dla tych, którzy chcieli żyć uczci­wie."
Mieczysław Maliński

"Kobieta zawsze znajdzie u siebie jakieś niedoskonałości. Będzie za niska, za wysoka, za chuda, za gruba, będzie mieć za małe cycki, za duże, nie taki tyłek, zbyt wystający brzuch, krzywe palce u stóp, za gęste włosy, za rzadkie włosy, będzie za mądra albo za głupia.

Bystry facet jest w stanie sprawić, że przez chwilę o tym zapomni. Oczywiście nie uwierzy mu, ale zapomni."
Piotr C.Który cytat spodobał się Wam najbardziej? 
Miłego tygodnia życzę!
Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...