Rap upada?Ten blog miał być o rapie, ale czasem jak naczytam się co wyrabiają raperzy i nasłucham się raniących moje uszy dźwięków to mam dość rapu i wolę słuchać Chopina...

Nie wiem czy ten post będzie hejtem, ale skoro raperzy mają prawo komentować wszystko co się dzieję, to ja sobie opiszę co myślę o ich zachowaniu.
Już nie raz słyszałam, że w rapie nie ma miejsca dla geja,  nie tolerują homoseksualizmu!
To dlaczego w klipach często pokazywane są dwie panie, które się całują, obmacują? No sorry, ale jak dla mnie to oznaka hipokryzji skoro przeszkadza im facet, który wiążę się z drugim facetem, to tak samo powinny przeszkadzać im dwie kobiety... 


Klipy są już tak nudne, że to masakra! Wszędzie laski w pończochach, jakieś macanki, panny skąpo ubrane, wykonujące gesty, które mogą przyciągnąć gimnazjalistów. Nie mówię, że kobieta w bieliźnie to coś złego, ale są raperzy, który tylko w ten sposób się promują. I to już jest nudne. 


Kolejna sprawa, której nie kumam to jak raper w moim wieku może rzucać w tekście do kogoś "synu", rozumiem, że jego fani to gimnazjaliści, ale ich ojcem raczej by nie mógł być ;) 


Kolejną hipokryzją jaką zaobserwowałam, to jest to, że na swoich fp wrzucają foty tego co robią, piszą o swoich pasjach, a gdy pytasz o to podczas wywiadu, to mówią, że Ci nie odpowiedzą, bo to ich prywatna sprawa. Ojej to ja nie wiedziałam, że prywatne sprawy pokazuje się tysiącom ludzi.


Co bardziej mnie dziwi to fakt, że płyty wydają osoby, które robią rap od kilku miesięcy, a ich poziom jest tak niski, że mają chyba coś w uszach, że tego nie słyszą. Przeraża mnie też fakt, że ludzie docierają do takich masakr, a nie do naprawdę świetnego rapu! 


Teraz coś czego nie rozumiem i czasem myślę, że są to działania zorganizowane tylko dlatego by było głośno o kimś by jak najwięcej osób dotarło do nowego materiału nieszczęsnego rapera.
Kłótnie na fp, wyciąganie brudów z przeszłości, oskarżanie się wzajemnie to już norma jeśli chodzi o raperów. Konflikty były zawsze, ale kiedyś raperzy mieli jakąś klasę, a teraz stosują takie chwyty, że dla mnie po prostu upadają na dno.


Myślę, że to wszystko co mnie ostatnio wyprowadziło z równowagi jeśli chodzi o rap.
Kocham rap i od wielu lat jestem wierną słuchaczką, ale to co się dzieję wokół rapu to po prostu coś strasznego.


Miłego dnia!  


Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...