6 sposobów jak zrobić kobiecie dobrze!Jesteście już od dawna w związku, wkradła się w wasze życie rutyna? O to kilka rzeczy jakie facet może zrobić dla swojej kobiety, by po prostu było jej dobrze…
Myślę, że dzisiejszy post spodoba się zarówno panom jak i paniom...
1. Pozmywaj naczynia – chociaż raz. Pozwól by w tym czasie Twoja partnerka mogła zrobić coś tylko dla siebie! Jeśli nie zmywanie to wyręcz ją w inny sposób. Uwierz mi, że bardzo się ucieszy gdy jej pomożesz.

2. Daj kwiaty – jedną różę lub mały bukiecik tak bez okazji. Będzie szczęśliwa.

3. Praw komplementy – na początku znajomości każdy facet obsypuje swoją wybrankę komplementami, gdy już ją zdobywa  to przestaje. Wysil się i od czasu do czasu powiedz jej, że jest piękna!

4. Przygotuj kolację – prawie każda kobiet uwielbia romantyczne filmy i tam nie raz widziała jak mężczyzna szykuje dla swojej kobiety niespodziankę w postaci romantycznej kolacji.  Na pewno o tym marzy więc z zrób to dla niej. Spełnij jej marzenia.

5. Zabierz na randkę -  przywykła już do Waszych wieczorów na kanapie przed telewizorem, zaskocz ją i zabierz na randkę, do Waszej ulubionej restauracji.
 

6. Napisz list –napisz na kartce to co do niej czujesz. Wyślij najlepiej z poczty w innym mieście. Każda kobieta chciałby dostać  list miłosny.
Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...