13. pomysłów na prezent dla kobiety!


   
Dziś przychodzę do Was z moimi pomysłami na prezent dla kobiet, na urodziny lub inne okazje.
Post powstał dlatego, że przyszło mi sprawić prezent dla kogoś, szukałam i szukałam, aż w końcu powstał post...


1. Kartka! 
Nie ważne co dasz, najważniejsza jest pamięć i szczere życzenia. Nie bez powodu prezentuje tu kartkę z Wieżą Eiffla.  2. Kwiaty! 
Każda kobieta uwielbia kwiaty. Moim zdaniem czerwone róże są przereklamowane, zdecydowanie wolę jasnoróżowe róże i goździki. Bukiet nie musi być wielki, może być nawet jeden, a i tak dostarczy wiele radości.
 3. Słodycze! 
Można zapakować je w piękne pudełko lub w koszyk i prezent gotowy. Warto wiedzieć jakie słodkości lubi solenizantka, czy nie jest na coś uczulona.4. Perfumy! 
W moim wypadku to Chanel No. 5. Lub zapach zbliżony do niego. Mi udało znaleźć się odpowiednik tych perfum.


5. Pozytywka! 
Uroczy upominek, które będzie cieszył oko solenizantki latami.6. Zestaw kosmetyków do kąpieli! 
Można kupić gotowy zestaw, lub zrobić taki samodzielnie. Warto wiedzieć jakie zapachy lubi osoba, dla której robicie prezent, niektóre mogą po prostu drażnić.7. Biżuteria! 
Trzeba moim zdaniem tutaj uważać, bo każdy ma jakieś upodobania. Osobiście lubię tylko perły i srebro nie toleruję złota. Więc nim zdecydujecie się na taki prezent warto dowiedzieć się jaką biżuterię lubi wybranka.8. Fartuch kuchenny i książka kucharska. 
Słyszałam gdzieś kiedyś, że jeśli daje się kobiecie książkę kucharską to znaczy, że uważa, że nie umie gotować! Mnie osobiście ucieszyłby taki upominek. Kocham gotować!
9. Zestaw narzędzi dla ogrodniczki!
Oczywiście dla romantycznej ogrodniczki, można taki zestaw skomponować również samemu. 
10. Książka!
Zadanie niby łatwe, ale jeśli nie wie się jakie książki lubi solenizantka, to lepiej odpuścić sobie ten pomysł. Przyznam się, że ostatnio kupuję wszystkie książki, które mają coś wspólnego z Paryżem i Francją.
11.Płyta!
Jeśli wiesz o jakiej płycie marzy obdarowywana, lub jaka mogła by się jej spodobać to możesz śmiało skorzystać z tej opcji, jeśli nie wiesz nic o gustach muzycznych osoby, której chcesz sprawić prezent to lepiej poszukaj czegoś innego.
12.Masaż!
Karta podarunkowa na masaż relaksacyjny. Taki prezent z pewnością na długo zapadnie w pamięci.

13. Pudełko!
Oczywiście nie byle jakie, niezwykłe.
Pudełko wypełnione różnymi rzeczami. Zdjęcie - na pamiątkę. Wino - na zdrowie. 
Smoczek - na przyszłość. Kupon Lotto - na szczęście. Słodycze - na osłodę. Pieniądze - na rozmnażanie. Można włożyć w takie pudełko co tylko się chce, a radość będzie wiele przy takim upominku.Czego unikać:
Kwiatów w doniczkach (zwłaszcza storczyków nie wiem co to za moda na te kwiaty). Kosmetyków do makijażu. Ubrań i bielizny, nie zawsze trafimy w gusta i z rozmiarem. Wszelkiego rodzaju sprzętów kuchennych i tak dalej też bym unikała, oraz ozdóbek typu figurka do postawienia na komodzie.
Komentarze wyłączone! - chcesz komentować ten wpis zajrzyj do niego na moim nowym adresie - http://podroznaksiezyc.pl

Popularne posty

Urodomania czy Kosmetykomania, która drogeria lepsza...

Koniec bloga...